Pingvīns dodas ceļā rīt!

UHH! Tas nu ir noticis. Rīt, 20. februārī, es kāpju uz kuģa un braucu pie savējiem – tās būs trīs nedēļas kopā ar ledājiem un pingvīniem. Pēdējais punktiņš uz “pIngvīna” tika uzlikts pirms pusstundas, pavisam drīz izstāstīšu pilno stāstu.

BET. Lai nezaudētu dārgo laiku, kā pirmo ielieku šo lūgumu atsaukties visiem, kas palīdzēja Pingvīnam notikt. Lūdzu, visus Pingvīnus, atsūtiet man savu pasta adresi uz e-pastu: kamzolim@gmail.com 24 stundu laikā, t.i. līdz 20. februāra 15:30 (pēc Latvijas laika), ja vēlaties saņemt pastkartīti no Antarktīdas. Ja laika apstākļi neļaus nokļūt Antaktīdas pasta kantorī, kartīte atceļos no Folklenda salām vai kādas citas Tālas vietas, kur kuģis piestās un būs pieejams pasts. Ļoti atvainojos par tik īsu termiņu, bet šoreiz nudien necēlās roka kaut ko publiski sacīt, pirms nebija sakārtotas visas lietas ar braucienu. Gaidīšu ļoti!

Es esmu Pingvīns!

IMG_6859

10 responses to “Pingvīns dodas ceļā rīt!

  1. Brīnišķīgā, drosmīgā Zane! Lai ziemeļzeme nāk ar gandarījumu un harmoniju, piedzīvojot pasaules visu lietu kārtību un mūsu planētas viengabalainību, kas apliecina, ka viss ir labi esam! Vissiltākais sveiciens visdrosmīgākajai Zanei, ko pazīstu (virtuāli:))!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s