Par un ap

 

Tu esi nonācis Zanes Eniņas blogā. Esmu 1977. gada izlaidums, pamatā dzīvojusies pa Rīgu un rajonu, ar dzimtas saknēm Madonas pusē. Pēc izglītības esmu komunikācijas speciāliste, aptuveni 20 gadus esmu strādājusi komunikācijas un mārketinga jomā, pamatā lielākos un mazākos uzņēmumos, bet esmu mazliet apsildījusi degunu arī aģentūrā un valsts sektorā.

2012. gada vidū pātraucu darbu lieliskā uzņēmumā un ar mugursomu plecos sāku apceļot pasauli – lielākoties vienatnē un taupot līzekļus. Ceļojot daudz pārvietojos ar stopiem, nakšņoju pie vietējiem, strādāju brīvprātīgo darbu – daru visu, lai pēc iespējas pilnasinīgāk iepazītu cilvēkus un viņu zemi. Līdz šim esmu pabijusi vairāk nekā 75 valstīs.

2020. gada nogalē izdevniecība “Zvaigzne ABC” laida klajā manu pirmo grāmatu “Nekaunīgais pingvīns”, kurā apkopoti piedzīvojumi septiņus ar pusi mēnešus ceļojot pa Dienvidameriku, Lieldienu salu un Antarktīdu. Nokļūšana Baltajā kontinetā ir manas dzīves lielākais piedzīvojums līdz šim.

Man dzīvē patīk diezgan daudzkas, bet visvairāk – rakstīšana un ceļošana – tas ir galvenais šī bloga pastāvēšanas iemesls.  Vēl pie “patikšanām” jāmin lasīšana, ogošana, sēņošana, laivošana, jogošana, runāšana, audzēšana, ēšana un tamlīdzīgas šanas. Cilvēki arī ir mana vājība, tāpat visādi purni, astes un šņukuri. Un pasaules lāpīšana dažreiz.

Ļoti priecājos par komentāriem, jautājumiem, vērtēšanu, dalīšanos ar šī bloga ierakstiem, jo tikai tad, ja kādam mans blogs ir vajadzīgs, ir jēga kaut ko te klabināt. Un kā tad lai es uzzinu par to jēgu, ja Jūs man par to nepastāstāt.

Lai Jums aizrautīga lasīšana un dzīvošana!