Atbalstīt

Man cilvēki vairākkārt ir prasījuši – kad tu rakstīsi grāmatu. Es parasti atbildu, ka šis blogs savā ziņā ir grāmata – tikai elektroniska. Nu jau vairāk nekā sešus gadus bloga pamattēma ir ceļošana – šeit aprakstu savu pieredzēto, blandoties pa pasauli. Cilvēki arī bieži jautā – kur tu ņem naudu? Es ceļojumu no saviem ietaupījumiem un cenšos ceļā lieki netērēties. Protams, mani iekrājumi nav bezgalīgi, tāpēc laiku pa laikam atgriežos Latvijā un strādāju. Visticamāk, neceļošu mūžīgi, bet vēl pāris sapņi jāpiepilda.

Šo blogu veidoju tāpēc, ka rakstīšana ir mana sirdslieta. Piedzīvojumu piefiksēšana ļauj man pašai labāk atcerēties notikušo, dod sirdsmieru maniem tuvākajiem un ceru, ka ierosmi vai kādu ideju drusku tālākajiem.

Šis nekad nebūs maksas blogs, gribu, lai tas ir brīvi pieejams visiem lasītājiem. Mani tiešie izdevumi šī bloga sakarā ir domeina un servera vietas īre. Netiešie – pati ceļošana un vidēji divas stundas dienā mana laika.

Ilgi domāju par šīs sadaļas ieviešanu (ir viegli prasīt naudu citiem, grūti sev), bet nolēmu ievietot – ja kādam no Jums šis blogs dod izklaidi, iedvesmu un atelpu no ikdienas, un jums ir sajūta, ka gribat man virtuāli “izmaksāt pusdienas” vai “uzsaukt kafiju” kādā tālā zemē, varbūt pat “aizsūtīt uz kādu” – šeit būs mans konta numurs: Zane Eniņa, Swedbanka, LV74HABA000130A153582 vai paypal e-pasts: kamzolim@gmail.com. Paldies!

19 responses to “Atbalstīt

  1. paldies visiem par iesaisti un padomiem. man ir aizdoma, ka Edgaram varētu būt taisnība par paypal pogām – wordpress hostētās lapas parasti neko neļauj ievietot (diemžēl). kas attiecas uz paypal e-pastu, tad esmu to reģistrējusi ar: kamzolim@gmail.com. varbūt kāds man var atsūtīt tipa 10 centus, lai pārbaudītu, kā tas strādā.

  2. Liels paldies Edgaram, Katei un Mārtiņam. Ir tā, ka e-pastā man atsūtās Jūsu sveicieni, bet paypal kontā tos nez kāpēc neredzu. varbūt vajadzīgs vēl laiks vai arī es kaut ko neesmu līz galam izdarījusi, hmm. Edgar? :)

  3. Tikai minējums – varbūt vajag verificēt kontu, lai saņemtu šādus sūtījumus? Ieejot iekšā Paypal kontā, apakšā vajadzētu redzēt tabulu un saites ar iespēju skatīt pēdējos nosūtītos, saņemtos maksājumus. Visdrīzāk maksājums ir jāapstiprina, ka tu to pieņem, lai nav tā, ka kāds kaut ko pārskaita un tad “kačā pravas”, ka ir par kaut ko samaksājis, tu nenosūtīji utml. Es pēdējo reizi maksājumus pieņēmu sen,vairs neatceros precīzi, kur to var izdarīt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s