100 pingvīna paldies

Stāsti

Pēc stundas man jākāpj autobusā uz Argentīnu, pat neesmu vēl sākusi rīta darbus un somas kravāšanu. Man parasti vārdi nav tālu jāmeklē, bet šoreiz ir. Bija jāpaiet nepilnām četrām diennaktīm, lai nakts vidū dzimusi ideja izietu cauri prieka vilnim un naida kliedzieniem, atbalsotos cilvēku sarunās un nogulsnētos manā kontā.

Sarakstā, tāpat kā uz brieža, ir „pāris vietas vēl brīvas”, bet esmu pārliecināta, ka tās aizpildīsies ar naudu, kas jau šobrīd skrien no viena bankas gaiteņa un citu. Tāpēc, svinīgi paziņoju – Operācija PINGVĪNS ir noslēgusies!

100 paldies visiem, kas atsaucās. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies. Paldies.

Un paldies visiem, kas iesaucās. Paldies par aizstāvēšanu, par iedrošināšanu, par uzmundrināšanu. Un visu pārējo.

„Šis vairs sen nav stāsts par pingvīniem”, teica kāds no komentētājiem. Bet ir Par sapņiem. Par uzdrīkstēšanos. Par citādo. Par prieku. Par nekaunību. Droši vien vēl par Daudz ko.

Tāpēc lūgums pātraukt naudas pārskaitīšanu Pingvīnam. Visa nauda, ko Pingvīns ir saņēmis no jums operācijas ietvaros, bet netiks izmantota nokļūšanai uz Antakrīdu, tiks noziedota labdarības organizācijai, kas rūpējas par pingvīniem. Vai bērniem. Ja es atradīšu veidu, kā nokļūt uz Balto kontinentu par 1000 USD, arī tad viss pārējais aizies citam labam mērķim.

Ja tev ir sajūta, ka gribi atbalstīt manu ilgtermiņa ceļošanu ārpus Antarktīdas, es ļoti priecāšos, ja viena mana ceļojuma diena taps par Tavējo (http://kamzolis.com/tava-diena/).

Ak, PALDIES!

22 komentāru

 • Tev izdevās! Tu brauksi uz Antarktīdu! Tāda sajūta, ka esam uzvarējuši kaut kādā mega konkursā bezmaz vai kosmosa sacīkstēs vai līdzīgā trakā pasākumā. Sen nebiju tik ļoti par kaut ko līdzpārdzīvojis. Esmu tik laimīgs un priecīgs, ka izdevās 🙂

 • Bija patiesi, nu pareizāk sakot ir interesanti, palasīties viedokļus kādus cilvēki pauž. Pa lielam gan vieniem gan otriem ir daļēja taisnība. Pašam nu ja godīgi, tad no viena borta līdz otram, viedoklis nepatstāvīgs un viegli iespaidojams 🙂 Ko lai saka katram ir brīva izvēle atbalstīt vai nē. Tiešām ātri izdevās savākt vajadzīgo summu, tas ir labs rādītājs. Lai veicas ceļojumā un izdodas sastapt pingvīnus. Man pašam laikam nav tik liels azarts kaut kur aizdoties tāpēc es droši vien tā nedarītu, taču forši ka kādam tāds ir.

 • Lai tie gudrie un pārgudrie sauc to kā grib- bet man jūsma kāpj pa acīm laukā diezgan slapjā veidā! Un sajūta tāda it kā es pati, par tiem pārdesmit nosūtītajiem eirikiem, dodos pretim sapnim! PaldiesZane, ka esi dāsna un dalies – ar saviem sapņiem, ceļojumiem, sajūtām un emocijām!Lai Tev veicas! 🙂

 • Apsveicu. Pāri palikušo naudu gan lūdzu neziedo bērniem – nauda ko saņēmi bija Taviem sapņiem. Bērniem ziedo un ziedos, bet šeit cilvēki ziedoja citam mērķim.

 • Nu, mīļā! pat ja neko par tevi nezinātu, atbalstītu šo trako ideju, jo – Tu neliekuļo un esi patiesa. It visā, ko dari! Atšķirībā no daudziem citiem 🙂 Tādēļ – tik uz priekšu! Lai gan selfijus neizprotu un tie pamazām zūd nebūtībā, bez selfija ar pingvīniem gan nerādies :))))) Bučas mučas!

 • Super!!!!! Patiess prieks par Tevi!!! Tas no jauna nostiprināja manī pārliecību, ka viss ir iespējams šajā pasaulē;) paldies Tev, Zane, par drosmi un uzdrīkstēšanos:) un Tavi ieraksti blogā ir vienkārši izcili!

 • Es tikai ceru, ka šī akcija nepavērs durvis jaunam lūdzēju vilnim, jo šis bija spilgts piemērs, cik patiesībā vieglā veidā var tikt pie kārotā. Es no sirds ceru, ka visādi žēlabaini stāsti, sapņu pasakas un citas esejas, kā rezultātā tiks prasīta lielāka vai mazāka summa, nekļūs par soc.tīklu ikdienu. Tad Zane būs savā ziņā celmlauzis un iedrošinātāja visādiem krāpniekiem.

  • Es gan no sirds ceru, ka šis viss iedrošinās vēl citus īstenot savus sapņus! Pašai ar’ sākušas ģenerēties idejas, kas prasās tik izlaistas brīvībā:) lai dzīvo sapņotāji un lai sapņi piepildās!!! Tas ir super, ka līdzcilvēki viens otram padod roku! Latvieša skaudība, nenovīdība VS labestība, atsaucība = 0:1 pēdējās labā. Neticami, bet fakts!
   P.s. neviens jau ar varu nespiež atbalstīt, izvēle paša rokās ir:)
   Viss būs labi, Katrīna;) sirdi plosošo stāstu jau IR piepludinājuši un pārpludinājuši sociālos tīklus, tie mazumā diez vai ies. Tāpat arī krāpnieki. Būs un turpinās būt. Un tas lai paliek uz viņu “sirdsapziņas” un tā ir katra paša atbildība izvērtēt.
   Zanei ar to nav nekāda sakara;) Savējais. Un tomēr par vienu Tev taisnība -Zane ir 100% celmlauze:)

 • Zane ir pingvīns! 😛 Zane ir pingvīns! 😛 Kurzemniecisks apsveikums šitādā veidā!
  A patiesībā es domāju… Tā inčīgi sanāk – šitādus ceļojumu aprakstus Zvaigznes grāmatnīcā (piedod, Vija!) pērk par lielu naudu.
  Bet mēs Zanes blogu lasām par velti. Pie tam ar sajūtu – šeit un tagad. Un! NEVIENAS REKLĀMAS!
  Tiem, kas saka, ka Zane viegli tika pie naudas, paskatieties, cik viņa ir rūpīgi strādājusi, lai mēs varētu tik daudz lasīt. Domāju, ka pāris grāmatas te jau ir….
  Un dabūt gandrīz miljons apmeklējumus latviešu valodā.
  Piedodiet! To dara viens pats cilvēks, nevis komanda, kam pie tam nav naudas, lai reklamētos.

  Tā ka viņa savu pingvīnu ir nopelnījusi pietiekami sūrā un grūtā darbā.
  Izdariet jūs tāpat, skauģi!

  Zane ir pingvīns! 😛 Zane ir pingvīns! 😛

 • tie 2 baltajās zeķēs, kas Tatru kalnos skrēja ;)

  Zane! Prieks, ka Tev izdevās šo trako ideju īstenot!
  Tā jau ir – latvietim gardākais kumosiņš ir otrs latvietis.. Un te, viena brīvprātīgi pasviež sevi vilku baram saplosīšanai!
  Tie kodēji ir tie, kuri paši ne pirkstiņa nepakustinās, lai ko sasniegtu. Bet domā, ka viņiem pienākas…Tu esi malacis un ik cents ir Tevis pašas nopelnīts! Darbs, kas līdz šim ieguldīts, ir fantastiks! Paldies Tev par to!
  Lai jauks ceļojums! Sveicieni pingvīniem!

  P.S. Čemodānā gan atceries ielikt kādu termoveļas pāri, tur noteikti būs par pāris grādiem vēsāks kā Argentīnā 😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.