Sapnis par Lielajiem vīriešiem

Stāsti

Nezin vai, kad bērnībā turēju rokās Tūra Heijerdāla grāmatu „Aku-Aku: Lieldienu salas noslēpums”, man pat sapņos būtu rādījies, ka kādreiz tur nonākšu. Dodoties šajā Dienvidamerikas ceļojumā, pie sevis klusi loloju šo domu – varbūt, varbūt. Citi ceļotāji devās uz Galapagu salām, kas neapšaubāmi, ir neticami skaista vieta, bet es nē – tas nav mans sapnis.

Tomēr, ieskatoties interneta plašumos uz Lieldienu salu avio biļešu cenām, ātri tās aizvēru – es to nevaru atļauties. Bet tad, stāstot cilvēkiem par savu sapni, pie manis sāka nākt šādas tādas idejas. Holandiešu meitene, ko satiku Chachapoyas, ieteica meklēt lidojumus no Limas, nevis no Santiago de Chile, kas it kā atrodas tuvāk mērķim. Un Čelsija pameta kādu citu domu – ir jālido Ziemassvētkos un Jaunajā gadā, kad normāli cilvēki grib būt kopā ar ģimeni. Tā kā man tas šogad nespīd jebkurā gadījumā, kāpēc gan lai es šajā laikā nepalidinātos.

Šodien dzīvojos pa hosteli, jo esmu mazliet apaukstējusies. Dzeru tēju, riju Marko nopirktās tabletes un ložņāju pa internetu. Un, jā – atrodu, ka ir iespējams tikt uz Lieldienu salām – turp lidojot 24. decembrī un atpakaļ – 1. janvārī. Lidojumi, protams, ir caur „ž” – ar vairākām pārsēšanās reizēm, bet šis ir tas gadījums, kad esmu gatava pieciest daudz ko. Tas joprojām ir ļoti dārgs pasākums, bet biļetes cena vismaz nesastāv no četriem cipariem. Otra versija ir iekļaut šo galamērķi „Around the world” biļetes cenā, bet šajā reizē tas man nederēja.

Lai arī kā – kauliņi ir mesti, biļetes nopirktas – es lidošu uz Lieldienu salām. Pie Lielajiem vīriešiem. Un gadu miju sagaidīšu tieši ar viņiem. Man reti kad trīc kājas un sirds no satraukuma, bet šī ir tā reize.

p.s. Šos izdevumus tomēr nelikšu kopējā tāmē – tas ir kaut kas Ārpus visa.

35. diena, 2014. gada 8. decembris

Izdevumi:

„Tālais” transports
Pilsētas transports
Proviants
Naktsmītnes
Izklaide
Citi 3 USD
Dienas bilance 3 USD
Ceļojuma bilance – 128 USD

Viens komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.