Vajag tik urbt!

Man patīk tas, ko es daru, tomēr nevaru noliegt, ka skaitu dienas līdz brīdim (drīz, drīz!), kad varēšu datora taustiņus nomainīt pret dakšu, zāģi un lāpstu, un relatīvi pieklājīgās drēbes pret relatīvi nepieklājīgajām. Visvairāk gan pirksti niez paņemt rokā urbi un sabūvēt Viss-kaut-ko no koka.

Es vispār nesaprotu, kā agrāk varēju dzīvot bez akumulatora urbja. Kopš esmu tikusi pie tā, neraugoties uz tiešā darba darbiem, jau esmu paguvusi uzbūvēt dažas lietas, par kurām sapņoju gadiem. Protams, viss notiek īpašā amatierisma pakāpē, bet vismaz notiek.

Tā kā mans vecais sapnis – atrast kādu, pie kura es varētu nedaudz pamācīties galdniecību, atkal ir galdā! Priecāšos, ja padosi ziņu, kur ko tādu var izdarīt, īpaši feini būtu Inčukalnā, Siguldā vai apkaimē.

Arī savos pasaules klejojumos mēdzu pievērst uzmanību visādām “spalvainām” idejām. Šovakar atlasīju dažas ar kokiem saistītas bildes (vairāk vai mazāk), kuras varbūt noderēs iedvesmai arī jums, lai brīvdienās kaut ko feinu saurbtu par godu pavasarim!

4 responses to “Vajag tik urbt!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s