Vajag tik urbt!

Idejas, Projekti

Man patīk tas, ko es daru, tomēr nevaru noliegt, ka skaitu dienas līdz brīdim (drīz, drīz!), kad varēšu datora taustiņus nomainīt pret dakšu, zāģi un lāpstu, un relatīvi pieklājīgās drēbes pret relatīvi nepieklājīgajām. Visvairāk gan pirksti niez paņemt rokā urbi un sabūvēt Viss-kaut-ko no koka.

Es vispār nesaprotu, kā agrāk varēju dzīvot bez akumulatora urbja. Kopš esmu tikusi pie tā, neraugoties uz tiešā darba darbiem, jau esmu paguvusi uzbūvēt dažas lietas, par kurām sapņoju gadiem. Protams, viss notiek īpašā amatierisma pakāpē, bet vismaz notiek.

Tā kā mans vecais sapnis – atrast kādu, pie kura es varētu nedaudz pamācīties galdniecību, atkal ir galdā! Priecāšos, ja padosi ziņu, kur ko tādu var izdarīt, īpaši feini būtu Inčukalnā, Siguldā vai apkaimē.

Arī savos pasaules klejojumos mēdzu pievērst uzmanību visādām “spalvainām” idejām. Šovakar atlasīju dažas ar kokiem saistītas bildes (vairāk vai mazāk), kuras varbūt noderēs iedvesmai arī jums, lai brīvdienās kaut ko feinu saurbtu par godu pavasarim!

4 komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.