Turpinu ceļot ar britiem

Stāsti

Vienīgā diena, kad autobuss uz Coyhaiqui iet 8, nevis 6, ir svētdiena. Un šodien ir svētdiena. Mēs esam ļoti priecīgi par šo faktu, jo tas nozīmē, ka varam nojaukt teltis un sakravāties pa gaismu. Tikko esam to izdarījuši, sāk līt. Mēs, kā kārtīgi optimisti, nevis bēdājamies par lietu, bet priecājamies, ka izdevies sakravāties „sausā”. Iekāpjam autobusā un teju uzreiz iemiegam.

Pusdivos esam klāt Coyhaiqui. Mišela un Daniels ir nolēmuši palikt šeit, es svārstos. Blakus stāv autobuss uz Rio Tranquillo, vienu no maniem nākamajiem mērķiem, apvaicājos šoferim, vai ir brīvas vietas. Viņš sola noskaidrot, bet pēc minūtēm 15 aiztaisa durvis un aizbrauc – brīvu vietu nav. „Neizdosies jums tomēr tikt no manis vaļā”, saku britiem un mēs atkal dodamies meklēt naktsmītni kopā. Un mums atkal izdodas atrast piemājas kempingu, kurā ir pat internets (kurš brīžiem strādā, brīžiem nē). Noskaidrojam, ka autobuss uz nākamo miestu kursē tikai rīt piecos pēcpusdienā, tāpēc rīt no rīta veiksim īsu pastaigu pa šejienes Rio Simpson nacionālo parku.

Sapērkamies veikalā proviantu un dodamies gatavot pusdienvakariņas – šovakar ir mana kārta pastrādāt, uzsintezēju visiem dārzeņu zupu. Spriežam, ka ir jauki pārmaiņas pēc izbaudīt lēnu pēcpusdienu, apdarot datordarbus un atpūšoties. Šī būs jau ceturtā nakts pēc kārtas, ko pavadīšu teltī. Pagaidām, kamēr izdodas iztikt bez slapjuma, ir labi. Man patīk kempinga publika, tā ir vairāk redzēt griboša un mazāk uzdzīvot griboša kā hosteļu. Kamēr ir iespēja uzlādēt ierīces, nomazgāties un tikt pie interneta – nekādu pretenziju.

 1. februāris, 96. diena

Izdevumi:

„Tālais” transports 13 USD
Pilsētas transports
Proviants 8 USD
Naktsmītnes 8 USD
Izklaide
Citi
Dienas bilance 29 USD
Ceļojuma bilance – 650 USD

Viens komentārs

 • Sveiciens, Zane!
  Abstrakts vēlējums : lai Sargeņģelis jeb kāda Fortūna sēž Tev uz pleca un dod veiksmi !
  Divi praktiski vēlējumi: 1) dibini ceļojumu aģentūru ;
  2) izdod grāmatu, tajā skaitā ar praktiskiem padomiem potenciālajiem ceļotājiem (nav vēl Latvijā modernas grāmatas ar šādiem padomiem).
  Secinājums par Tevi: atvaino par atklātību, bet acīmredzot Tavā dzīvē ir bijis kāds sarežģīti šķetināms kamols, kā rezultātā Tev radās Liels Spēks, Neatkarība un Iedvesma vienai apceļot pasauli.
  Veiksmi visā !
  – Inese (starptautisko tiesību juriste, grāmatu un ceļojumu mīļotāja)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.