Pirmkārt, otrkārt un treškārt – paldies!

Dzīve

Man bija brīnišķīga vārdadiena ar ļoti daudziem apsveikumiem – klātienē, telefoniski, virtuāli. Arī manai pēkšņajai idejai atbalstīt Strazdumuižas neredzīgos ļaudis, atsaucās kupls sveicēju pulks. Es būtu varējusi arī neminēt nekādu mērķa summu un aicināt ziedot – cik nu katrs var un grib, bet pieredze rāda, ka naskāk ziedojas, ja tiek uzstādīts mērķis un ieskicēts plānotais līdzekļu izlietojums. Mana mērķa summa – 1000 euro – bija pilnībā no gaisa pagrābta, bez īpašas nojausmas – vai tas ir daudz vai maz, cik cilvēku atsauksies un kādu summu katrs būs gatavs veltīt. Savā ziņā eksperiments.

Atzīšos, ka ar diezgan lielu ziņkāri šajās dienās ielūkojos kontā, lai ar prieku un pateicību pasmaržotu kādu virtuālo ziedu pušķi un izsaiņotu dāvanas. Tās tik tiešām bija ļoti dažādas – bet visas ļoti sirsnīgas. Visvairāk cilvēku bija izvēlējušies sveikt norādīto summu ietvaros – 5, 10 un 15 eiro apmērā. Kopumā ziedoja 39 cilvēki, bet summas variēja robežās no 1 līdz 100 eiro. 70% sveicēju es pazīstu personiski, bet 30% ir man nezināmi ļaudis. Vēl prieka brīžus radīja pavadteksti, piemēram: „desmaizēm, daudz laimes!”, „bez caurspīdīguma pls”, „pa 10 katram punktam” un „tāpēc, ka Tev draudzene Ieva R.”

Tad nu par pašu summu. Kaut kad procesa vidū, vērojot ziedus un dāvanas, sapratu, ka līdz 1000 „nedavilks” un uzdevu sev jautājumu – cik man gribētos, lai būtu. Un nospriedu, ka 2/3 no uzstādītā mērķa būtu ļoti labs rādītājs un uzzīmēju prātā skaitli 666 (nekāda zemteksta un numeroģijas, ja). Un, tikko, atfiltrējot pārējos darījums kontā, ko es redzu – gala summa ir 665,77 eiro. Mistika un fantastika!

starzdi

Tā gan, visticamāk, nedaudz mainīsies uz augšu, jo man vēl daži ir izteikuši mutiskus solījums. Vēl arī kolēģe Elīna atsaucās ar feinu „ziedojumu graudā”. Es zinu, ka Jūs ziedojāt ne tāpēc, lai Jūs dikti piesauktu, bet man tomēr to gribas izdarīt. Ļoti ceru, ka neviens par to nebūs dusmīgs. Ne tagad, ne vēlāk, nepubliskošu – cik kurš ir veltījis, vārdu secībai nav nozīmes. Turpmāk fiksēšu pie sevis, kam nauda tiks tērēta, un noslēgumā padalīšos šeit ar precīzu līdzekļu izlietojumu un veiktajām aktivitātēm. Vai dieniņ, cik oficiāli sanāca.

Nu un tagad – PAAAAAALDIES:

Emīlam Briedim, Anetei Valdmanei, Sarmītei Vucānei, Ilonai Skujai, Līgai Vanagai, Andrim Eniņam (ar speciālu atļauju), Verneram Timoško, Anitai Kitenbergai, Jānim Muceniekam, Vitai Začestai, Laurai Liepkalnei, Milanam Blūmam, Lindai Štokmanei, Ilzei Leimanei, Ivetai Zariņai, Ievai Ailei, Ilzei Valdmanei, Inārai Rubenei, Madlēnai Vaherei, Diānai Gaidašai, Ievai Stūrei, Daigai Melderei, Initai Saulītei-Zandere, Sanitai Ovčiņņikovai, Ievai Jansonei, Dacei Mencei, Maijai Kravaļai, Kristapam Petermanim, Inesei Streičai, Madarai Miķelsonei, Zandai Avotiņai, Odrijai Krūzei, Ievai Dzintarei, Lienei Brizgai-Kalniņai, Daigai Valdmanei, Gintam Malzubrim, Latvijas Bankai, Dacei Rubenei, Ivetai Ozolai-Cīrulei.

P.S. Papildinājums šeitan pat, lai man nenojūk rēķini. Līdztekus līdz šim minētajam, klāt nākuši vēl apaļi 100 eiro (tagad summa ir 765,77 eiro) un sirsnīgi paldies Lāsmai Trofimovai, Evitai Billei, Lijai Liepiņai, Dacei Maisiņai, Gunitai Ķiesnerei! Bučas!

paldies

Viens komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.