Rīt uz Vidzemi

Stāsti

Esmu savus darbus un nedarbus sakārtojusi tā, ka rīt dodos ceļojumā. Pa Latviju. Vidzemi. Līdz nedēļas beigām (+/-). Man ir ļoti smalki izstrādāts plāns un maršruts, proti – nostāties no rīta uz Pleskavas šosejas, nostopēt auto un doties Austrumu virzienā. Plāna beigas.

Principā domāju ļauties jaušībām un ceļa pagriezieniem, tomēr esmu gatava arī virzīties uz kādu mērķi, ja vien tas atrodas Vidzemē. Ko gribētos? Satikt foršus cilvēkus un aprunāties, palīdzēt kaut ko padarīt pa lauku – paravēt, nolasīt kādu ogu, sagrābt sienu vai iemācīties kaut ko jaunu – būvēt, virpot, dzīt kandžu vai slaukt govi (ko es joprojām, jopcik, neesmu pamēģinājusi – nu īsta freilene). Tāpēc – ja tev ir zināma kāda konkrēta vieta, kur mani priecātos redzēt – lūdzu, padod ziņu šeit, soctīklos vai uzzvani 29414142.

Labs ir – eju krāmēt mugursomu! 😉

9_stopeshana

2 komentāru

  • Nu jau par vēlu, bet citai reizei, kad sagribas paravēt – uzmeklē Ilzi no Absolūts ēd (Tw, Fb, blogs). Viņiem ir saimniecība Krimuldas/Inčukalna pusē, audzē dārzeņus, dīgstus. Piegādā sezonas labumus uz pasūtījuma. Jauna ģimene, uzņēmīgi cilvēki. Gaida ravētājus 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.