Noslēdzam janvāri ar Sniegavīru čempionātu?

Dzīve

Tā kā Feisbuks jau kuro nedēļo aktīvi sacenšas par sniegoto bilžu un kaķu līdzsvaru, ir skaidrs, ka daudzi ar sajūsmu metušies ziemas priekos – ne jau katru gadu Laika Vecis mūs šādi lutina. Arī man brīžos, kad nav jāšķūrē sniegs, ziema patīk tīri labi un, izdzirdot ziņas par tuvojošos atkusni, pilnīgi gribas atkal skriet mežā, nevis uz darbu, lai vēl var paspēt kādu sniega dušu aiz krāgas dabūt un izvārtīties kupenās.

Savukārt, no otras puses skatoties, atkusnis varētu pārvērst sniegu celtniecības materiālā. Šodien, braucot uz Siguldas pusi, ienāca prātā doma, ka janvāra pēdējo dienu – 31. datumu, kas ir ikurāti svētdiena pēc nedēļas, varētu nosvinēt ar Sniegavīru būvēšanas čempionātu. Tas varētu notikt manas mājas pagalmā, kur ikurāti ir viens lielisks pleķis šādai atrakcijai. Balvā – 10 kg burkānu! 🙂 Ja esi mans draugs un doma iet pie dūšas – uzzvani pa nedēļu! Ja neviens neatbrauks – es uzcelšu vienu, uzvarēšu un nedēļu ēdīšu burkānus!

Šodien mani sajūsmināja arī cita celtniecības ideja – Siguldā esošā Laurenču sākumskola, kurā mācās arī manas draudzenes meita, no vecākiem paģēr tukšās tetrapakas. Tās tiek piepildītas ar ūdeni, sasaldētas un no glītiem ledus ķieģeļiem turpat skolas priekšā top cietoksnis! Žetons tam, kurš to izdomāja!

Lai šonakt labs miegs, rīt darba prieks un nākamsvētdien līpošs sniegs!

p.s. Ja šādi turpināsies, tad svētdien būs kolektīvais burkānu ēšanas čempionāts 🙂

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.