Garlaicīgs ieraksts

Stāsti

Pie brokastīm Šerila un Džims sniedz mums vēl pēdējos padomus par tālāko ceļu – kur braukt, ko redzēt. Pirms dažām dienām satiktie svešinieki kļuvuši par labiem draugiem, kā jau tas bieži notiek kaučsērfingā. Apkampjamies uz atvadām, pateicamies un uzaicinām pāri atbildes vizītē uz Latviju un Kanādu. Ļoti, ļoti ceru, ka viņi atbrauks.

Tad nu atkal sēžam uz Aisberga 2 un kuģojam okeāna virzienā, gribam vēl šonakt nonākt pie Meksikas līča. Ir laba sajūta atkal kustēt uz priekšu, bet pats ceļš nav diez ko interesants – klajumi, lauki, nelielas pilsētiņas. Diezgan garlaicīgi. Vienīgi vakara pusē mūs priecē spoža varavīksne ceļa galā.

Vēl šejienes ainava izceļas ar naftas industriju – klajumos kustas naftas sūkņi, vietām sapulcējušies trubu mudžekļi un apaļie bunduļi, smird pēc melnā viruma. Tas, ka nafta mutuļo tepat blakus, atspoguļojas benzīna cenā – zupa maksā mazāk nekā pusdolāru litrā.

Bijām pilnībā nobrieduši pēc četrām komforta naktīm atkal pievērsties kempinga dzīvei, tomēr melnie padebeši un lietus pamazām sāk mainīt mūsu apņemšanos. Iebraucot Galveston salā novērojam, ka teju visas ēkas būvētas uz pāļiem, bet šejienes pļavas mirkst ūdenī. Mja, neizskatās diez ko cerīgi. Tumsa arī mūs ir sasniegusi, pagājušo nakti pulkstenis pagriezās par vienu stundu atpakaļgaitā. Griežam vien iekšā motelī, rīt pa gaismu labāk apskatīsim okeāna malu un tad arī atradīsim kempingu (cerams). Dažreiz domāju, vai man vajadzētu rakstīt garlaicīgus ierakstus par garlaicīgām dienām. Bet, tāds tas ceļojums ir – ne katru dienu mums skrien pretim krāšņi skati un piedzīvojumi. Garlaikojies līdzi! 😉

1. novembris, 103. Aļaskas road-trip diena, 364. ceļojuma diena
Šodien pieveikti 335 km, kopumā 26087 km

Izdevumi (2 pers.)

„Tālais” transports
Pilsētas transports
Proviants
Naktsmītnes 57 USD
Izklaide
Citi
Dienas tēriņi 57 USD
Road-trip kopējie tēriņi 6890 CAN + 3958 USD

 

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.