Tupakamaru un Džouvī pirmā vēlēšanās

„Jā, zinu, esmu parādā tev trīs uzdevumus”, Džouvī kādā brīdī atzīst. Pēc pirmās pisco glāzītes nevaru īsti saprast, vai maniem baciļiem labpatiktos, ja es iemalkotu vēl kādu. Džouvī viltīgi pasmaida, aiziet uz istabu, sameklē maku un izvelk no tā Tupakamaru. „Pajautāsim, ko viedais vīrs par to domā?”, viņš uzmet gaisā monētu. Tupakamaruprāt, vēl viens pisco neskādēs.

Bet, kā mēdz teikt, kur divi, tur arī trešais, un tā nemanot ir sācies pisco malkošanas vakars. Kādā brīdī Džouvī paziņo:
– „Tā, esmu izdomājis tev pirmo uzdevumu”.
– „Nu, nu”, mēs ar Mišelu saausāmies.
– „Tu tagad būsi atbildīga par Tupakamaru līdz nākamai redzei, kad mēs satiksimies, tad tu man to atdosi. Un es gribu tevi satikt citā kontinentā”, Džouvī saka un dod man monētu.

Mēs ar Mišelu apmaināmies „ah, ou” un citām saldsērīgām skaņām un, iespējams, ja es nebūtu pisco varā, nobirdinātu kādu asaru. Bet šovakar ir pārāk jautri raudāšanai un mēs turpinām jārēties.

„Klau, man ir ideja”, Džouvī paziņo vēl pēc pāris „šotiem”. „Uztaisām Feisbukā Tupakamaru grupu un aicinām cilvēkus uzdot jautājumus, tad mēs metam monētu un dodam atbildi „jā” vai „nē”. Domāts, darīts! Tiesa gan ne tajā vakarā, bet jau nākamajā rītā, sabildējam mūsu varoni un izveidojam grupu. Pirmie jautājumi mums ienākās no Peru-hop busa biedriem. Līdz šim mans favorīts ir kaķu puisis Glens, kurš vaicā, vai viņam vajadzētu veikt Nāves ceļu, ģērbtam kā bolīviešu kurpju spodrinātājam. Lai arī kā gribētos redzēt bildes ar Glenu šādā paskatā, Tupakamaru ir tik daudz prāta, lai neliktu viņam to darīt. Citus, mazāk oriģinālus izgājienus, šis gan atbalsta.

Tāpēc, ja Tev ir jautājums vai vienkārši interesē, ko citi prasa – laipni lūgts pievienoties „Ask Tupac Amaru” https://www.facebook.com/groups/730795777018351/. (Sorry visiem ārpus FB dzīvojošajiem, sūtiet e-pastus).

TupacAmaru

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s