Pirmais Džauris uz Mēness

Par iespēju radīt blogu biju domājusi jau sen, bet tālāk par domāšanu tikusi nebiju. Jo laika nebija. Tagad, jau apaļu nedēļu izklaidējoties ar Vīrusa kungu, esmu tikusi līdz vienam otram nepadarītam darbam – tai skaitā bloga izveidei.

Man pat šobrīd šķiet, ka tie būs trīs dažādi blogi – tā esmu iedomājusies. Viens par ikdienas un sadzīves lietām (šis), otrs par darbu un profesionālo tematiku un trešais – par jogu. Es saprotu, ka ērtāk ir to visu veidot vienkopus dažādās sadaļās, bet mans mērķis šobrīd ir notestēt vairākas blogošanas vietnes. Protams, es pieņemu, ka ātrāk būtu izlasīt visādu webguru salīdzinājumus, bet man dažreiz ir tāda tieksme lietas pārbaudīt pašai un arī secinājumus izdarīt savus. Iespējams, ne objektīvākos un ne viedākos, bet Savējos.

Šobrīd izvēlējos sākt ar WordPress, jo diezgan daudzu manu paziņu blogi ir tieši šajā formātā un līdz šim redzētais tīri labi patīk. Protams, ja vien paši autori, dvēselē nerealizējušies Emo būdami, neizvēlas melnu fonu un tumši pelēkus burtus uz tā. Ja jau publiski izpaužas, jādomā, ka grib, lai kāds arī lasa. Es šādos gadījumos izmantoju banālu “copypaste” uz parastu raktsāmprogrammu, kur tekstu var izlasīt, neizmežģot acu zīlītes.

Šī bloga dizaina izvēlei veltīju drusku vairāk kā stundu un šis bija mans favorīts, arī nosaukums neslikts – “the morning after”. Otrajā godpilnajā vietā palika “fjords4”, patikšanu izpelnījās arī : “sceptical”, “twenty eleven” un “choco”.

Šobrīd man nav liela nojēga par daudzām vienkāršām lietām blogošanas procesā, bet ceru, ka drīzā laikā izdosies ar visu sapazīties, aprast un izmantot. Piemēram, arī šim visnotaļ jaukajam dizainam gribētos par kapeiku lielākus burtus, bet pagaidām nesaprotu vai bez maksas to iespējams izmainīt.  Tad jau manīs. Īsāk sakot, vajag tik rakt un rakstīt!

8 responses to “Pirmais Džauris uz Mēness

  1. Apsveicu! Negribu sev piesaukt Vīrusa kungu, bet arī man šis plāns visu laiku atliekas.. :( Bet es saņemšos! :) Pirms tam ar prieku palasīšu Tavējo! :)

  2. Labākais blogos ir – pēc 5 gadiem varēsi lasīt ar lielu interesi – liksies, ka pavisam cits cilvēks rakstījis. Atmiņa ir viena sasodīti laba lieta. :D Komentāru apstiprināšanu var settings –>discussion –> Before a comment appears un izņem ķeksi no abiem ārā. vai labāk – atstāj ķeksi “Comment author must have a previously approved comment” jo mazums gadās kāds nenormālais. ;)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s