Pirmais Džauris uz Mēness

Dzīve

Par iespēju radīt blogu biju domājusi jau sen, bet tālāk par domāšanu tikusi nebiju. Jo laika nebija. Tagad, jau apaļu nedēļu izklaidējoties ar Vīrusa kungu, esmu tikusi līdz vienam otram nepadarītam darbam – tai skaitā bloga izveidei.

Man pat šobrīd šķiet, ka tie būs trīs dažādi blogi – tā esmu iedomājusies. Viens par ikdienas un sadzīves lietām (šis), otrs par darbu un profesionālo tematiku un trešais – par jogu. Es saprotu, ka ērtāk ir to visu veidot vienkopus dažādās sadaļās, bet mans mērķis šobrīd ir notestēt vairākas blogošanas vietnes. Protams, es pieņemu, ka ātrāk būtu izlasīt visādu webguru salīdzinājumus, bet man dažreiz ir tāda tieksme lietas pārbaudīt pašai un arī secinājumus izdarīt savus. Iespējams, ne objektīvākos un ne viedākos, bet Savējos.

Šobrīd izvēlējos sākt ar WordPress, jo diezgan daudzu manu paziņu blogi ir tieši šajā formātā un līdz šim redzētais tīri labi patīk. Protams, ja vien paši autori, dvēselē nerealizējušies Emo būdami, neizvēlas melnu fonu un tumši pelēkus burtus uz tā. Ja jau publiski izpaužas, jādomā, ka grib, lai kāds arī lasa. Es šādos gadījumos izmantoju banālu “copypaste” uz parastu raktsāmprogrammu, kur tekstu var izlasīt, neizmežģot acu zīlītes.

Šī bloga dizaina izvēlei veltīju drusku vairāk kā stundu un šis bija mans favorīts, arī nosaukums neslikts – “the morning after”. Otrajā godpilnajā vietā palika “fjords4”, patikšanu izpelnījās arī : “sceptical”, “twenty eleven” un “choco”.

Šobrīd man nav liela nojēga par daudzām vienkāršām lietām blogošanas procesā, bet ceru, ka drīzā laikā izdosies ar visu sapazīties, aprast un izmantot. Piemēram, arī šim visnotaļ jaukajam dizainam gribētos par kapeiku lielākus burtus, bet pagaidām nesaprotu vai bez maksas to iespējams izmainīt.  Tad jau manīs. Īsāk sakot, vajag tik rakt un rakstīt!

8 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.