Par un ap

Tu esi nonācis Zanes Eniņas blogā. Esmu 1977. gada izlaidums, pamatā dzīvojusies pa Rīgu un rajonu, ar dzimtas saknēm Madonas pusē. Pēc izglītības – pīārists, aptuveni 20 gadus esmu strādājusi komunikācijas un mārketinga jomā, pamatā lielākos un mazākos uzņēmumos, bet mazliet apsildījusi degunu arī aģentūrā.

Man dzīvē patīk diezgan daudzkas, bet visvairāk – rakstīšana un ceļošana – tas ir galvenais šī bloga eksistences iemesls. Bet vispār esmu meklējumu procesā un gatava uzskriet virsū vēl kādai vājībai, kas laupītu manu sirdi un prātu. Kopumā vēl pie tikšanām jāmin lasīšana, ogošana, sēņošana, laivošana, jogošana, runāšana, audzēšana, ēšana un tamlīdzīgas šanas. Cilvēki arī ir mana vājība, tāpat visādi purni, astes un šņukuri. Un pasaules lāpīšana dažreiz.

Lai varētu atļauties ceļot, es ik pa laikam pastrādāju, pamatā projekta un galabdarbus. Gribētu pamēģināt pastrādāt arī attālināti, apvienojot to ar ceļošanu. Ja Tev kas tāds ir padomā – priecāšos, ja dosi ziņu.

Vēl es arī ļoti priecājos par komentāriem, jautājumiem, vērtēšanu, dalīšanos ar ierakstiem, jo tikai tad, ja kādam šis blogs ir vajadzīgs, ir jēga kaut ko te klabināt. Un kā tad lai es uzzinu par to jēgu, ja Jūs man par to nepastāstāt.

Lai Jums aizrautīga lasīšana un dzīvošana!