Kā sadalīt vīrieti?

Dzīve

Neuztraucieties, nav manā ledusskapī parādījies negaidīti liels gaļas apjoms.

Mani uztrauc dzimumu proporcija Latvijā. Šodien izskanējusī ziņa, ka Latvijā vecumā pēc 60 gadiem uz katru kungu ir vairāk kā divas kundzes, man galīgi nepatīk. Iespējams, ka pirmā doma ir – ai, nu, tāpat drīzi jāvīkšās uz mūža mājām, gan jau kaut kā pārdzīvos, galvenais, lai sievietēm reproduktīvajā vecumā būtu kāds gents pie sāniem, lai var nākamos nodokļu maksātājus uzražot.

Bet man kaut kā šķiet otrādāk. Jaunībā, ar vai bez pēcnācējiem, Tev ir visādas „ģēlas” – darbakolēģi riņķī katru dienu, draugi, notikumi, kurus radi un pasākumi, kurus vari atļauties apmeklēt. Un, tad Tev pie rūts piesit 60, principā nekas daudz nav mainījies – Tu joprojām esi tīri sprauns indivīds. (Man ir vairākas draudzenes ap šo un vēl +10 gadiem un man brīžiem viņām „ir ko turēt līdzi” visādās plāksnēs. ) Tomēr dienas grafiks ir cits.

Tu aizej pensijā un Tev nav blakus dzīvesbiedra. Ir jābūt ļoti stipram cilvēkam, lai aktīvi turpinātu būt sabiedriskam un pozitīvam – atrastu kādu līnijdeju kopu, baznīcas kori vai citu nodarbi, ar kuras palīdzību būt cilvēkos un socializēties. Jo citādi socializēšanās notiek 8 no rīta, spiežoties pārpildītā trolejbusā, izsakot paplašinātas piezīmes par visiem jauniešiem, kas piesēduši un vēl izlamājoties ar savu svara kategoriju par nacionāliem vai citiem aktuāliem jautājumiem.

Bet, lai kā arī būtu, man šķiet, ka iznest vientulību ir baigā klase. Jo, lai arī cik jauns vai vecs tu būtu, tāpat gribas, lai Tevi kāds apčubinātu un Tev būtu ko apčubināt. Vai sabārt. Mani ļoti aizkustina visi tie validolu pārīši, kas knapi klunkurē un nevar saprast, kurš kuru tur un kurš kuru balsta. Bet uz priekšu tiek.

Bet pie tās disproporcijas atgriežoties. Es nezinu kāda ir statistika ap 30/40 gadiem, bet man šķiet, ka īsti godīga nav vis. Es nesaku, ka Latvijā nav sakarīgu vīriešu. Ir pa kādam ;). Nu labi, es pazīstu visai daudz foršus puiškānus. Bet, vai es pazīstu kādu sakarīgu BRĪVU vīrieti Karlsona vecumā. Nē! Labi, par attāliem paziņām ir grūti spriest un katram nav uz pieres (vai pirksta) rakstīts viņa statuss, bet no tuvākā draugu&paziņu loka nepazīstu nevienu pašu eksemplāru, kas būtu „klīstošais holandietis”.

Un meitenes? Diemžēl radikāli pretējs stāsts. Man ir virkne ar draudzenēm, kas ir smukas, gudras, inteliģentas un visādi citādi nenormāli foršas beibes, kas ir vai nu pilnīgi bez attiecībām vai ar mainīgām sekmēm atraujas kādu tirliņu (piedodiet, mīļās, ja lasiet). Kāpēc? Warum? Por que? Whyyyy?

Labi, ne jau vienmēr akmens jāmet veču virzienā. Arī pašas smukās un gudrās dažreiz ir par smuku un gudru, lai vīrietim būtu vieta, kur elpot.

Teju vēl briesmīgāks man šķiet statuss, ka sievietes (un vīrieši) samierinās ar sev nepieņemamām attiecībām, lai tikai tās būtu. Man nav aizspriedumu, ka katram ir cits „sāpju slieksnis”, izturības līmenis un robežas. Tomēr, ja kāds pārkāpj tavas robežas, ir jābēg neatskatoties. Atceros, ka kaut kādā situācijā biju dabūjusi zilu aci un tāda staigāju pa darbu. Kāda kolēģe apvaicājās, kas tad noticis. Nu kā, vīrs sit, es priecīgi atbildēju, bet pēc viņas sejas izteiksmes sapratu, ka tā jokot ir nelāgi.

Vispār es varētu darboties kā iepazīšanās birojs (par sekām neatbildu). Tā ka, ja Tu esi brīvs vīrietis virs 30, zvani un nosūtīšu pa pastu (nebaidies) manā skatījumā feinu meiteņu kontaktus.

Un visiem 8. martā veltu Rūsas skaņdarbu “Lai dzīvo 8. marts!” (piedodiet, nemāku normāli pielinkot) – http://ej.uz/lai-dzivo-8-marts

2 komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.


Vairāk informācijas meklējiet mūsu privātuma politikā.